APPLIED INTELLIGENCE

steute, en yüksek kalite, güvenilirlik ve performansa sahip ürün ve çözümler sunmak amacıyla modern bir teknoloji şirketidir. Yaklaşık 400 çalışanımızla endüstriyel otomasyon için yüksek kaliteli anahtarlama cihazları ve sensörler ile tıbbi teknoloji için bireysel ve özel işletim sistemleri geliştiriyor ve üretiyoruz.

Dijital değişim zamanlarında, bileşenler ve sistemler giderek daha akıllı hale geliyor ve ağlara ve platformlara giderek daha fazla entegre oluyor. Steute bu gelişmeyi erken bir aşamada tanıdı ve mevcut bileşen işini sistem çözümleri ve hizmetleri içerecek şekilde genişletti.

Endüstri ve lojistik alanındaki uygulamalar için, akıllı kablosuz sensör ağı çözümümüz "nexy" yi geliştirdik: sensör verilerinin mobil edinimi, iletimi ve yönetimi için güvenilir IoT sistem çözümü.

Tıbbi teknolojide, geleceğin ağ bağlantılı ameliyathanesini uygulamak için tıbbi cihazların dinamik ağları konusunda araştırma ortaklarıyla birlikte çalışıyoruz.

Orta ölçekli bir şirket olarak müşterilerimizin isteklerine ve pazar eğilimlerine hızlı tepki verebiliriz. Bizim için çeviklik ve müşteriye yakınlık kilit başarı kriteridir. Yenilikçi ürünlerimiz ve yeni teknolojilerimizle, hedef sektörlerimizin bir sonraki gelişim aşamasına değerli bir katkı sağlıyoruz.

steute'nin tarihçesi

steute bugün

Kariyer