PILLE ÇALIŞAN YENI NESIL KABLOSUZ AYAK PEDALLARI
Enerji kullanım konusunda o kadar etkin ki dolum yapmak gerek kalmıyor

steute Meditec evrensel kullanım için piyasaya tıp teknolojisinde yeni bir kablosuz ayak pedal ailesini sürdü. Bu serilerdeki kullanıcı arayüzleri enerji tüketimi konusunda o kadar etkin ki piyasada mevcut olan pillerle çalışabilmektedirler. Ve güvenlik ve çalışmaya hazır olma konusunda da oldukça yüksek seviyelerde performans sergilemektedirler.

Devam

AĞ BAĞLANTILI AMELIYAT SALONU
Bütün olanaklar tek bir çatı altında

Tıbbi cihazların dinamik ağ bağlantıları - veya, kullanıcı seviyesinde, kullanıcı arayüzlerinin birlikte çalışabilirliği - steute Meditec'in ortak partner olarak birlikte çalıştığı OR.NET e.V. İnsiyatifinin geliştirme hedeflerinden biridir.

Devam

Ürünler

Meditec

Ameliyatta, teşhis esnasında ve doktor muayenehanelerinde tıbbi aletler içgüdüsel bir şekilde kullanılmalıdır ki doktor ve ekibi tamamen hastaya odaklanabilsinler.

Bu türden, insan-makine-arayüzlerinden beklentilerin oldukça yüksek olduğu kullanım alanlarında steute kapsamlı bir bilgi ve tecrübe birikimi (know how) ortaya koymak durumundadır. Meditec iş alanı tıbbi cihazlarda sadece ayak ve elle kullanıma yönelik standart programlar üretmekle kalmayıp, aynı zamanda, örneğin cerrahi ve oftalmoloji için oldukça karmaşık ve gittikçe de artan sıklıkta, müşteri ihtiyacına özel kablosuz uygulamalar da üretmektedir.

Bütün steute kumanda sistemleri tıp teknolojisinin oldukça yüksek ergonomik ve her daim çalışmaya hazır olma beklentilerini karşılamaktadırlar. Bunlar, tıbbi ürünler kalite sistemi EN ISO 13485 standartları kapsamında üretilmektedirler.

Premiere at the Medica 2018 / New series of battery-powered wireless foot controls
Video „Entegre ameliyathane"
Video “Tıbbi cihazlarda kontrollü kumana sistemleri"