EXTREME
Yeni halatlı emniyet şalteri ve bant hizalama switchi ZS 92

Nem, soğuk ve korozyona açık medyalar gibi olumsuz ortam şartlarında yüksek güvenilirlik Bazı durumlar anahtarlama cihazları arasında gerçek uzmanları isterler: ZS 92 Serimizi.

Devam

EXTREME
-40 °C / -60 °C için Ex Anahtarlama Cihazları ve Sensörler

Patlamaya karşı koruma, fonksiyonel emniyet ve nem, soğuk ve paslandırıcı medyalar gibi olumsuz ortam şartları: Anahtarlama cihazları arasından gerçek uzmanlara gereksinim duyulan kullanım durumları olabiliyor.

Devam

Ürünler

Extreme

Diğer anahtarlama cihazlarının sınırlarının aşıldığı durumlarda, Extreme iş kolumuzdaki serilerimiz yetkinliklerini ortaya koymaktadırlar. Çünkü temelden, örneğin ekstrem ilklim şartlarında, patlama riski taşıyan alanlarda, hijyenik açıdan hassas olan gıda maddesi üretiminde veya son derece kirli üretim alanlarında kullanılmak üzere tasarlandılar. Geniş kapsamlı bu programdan bazı örnekler; IP 69 koruma sınıfı emniyet sensörleri, vibrasyona dayanıklı yankı sensörleri, "daldırmaya dayanıklı" IP 68 koruma sınıfı pedallar, yer altı madenciliği için ağır acil çekme halatı şalterleri ve IP 66 koruma sınıfı tuz sisine dayanıklı pozisyon şalterleri.

steute'nin „Extreme“ Departmanı: -60 °C'ye kadar ekstrem soğuk ve Ex-koruma
Yeni Broşür „GFSI Extreme“
steute Extreme Video