Taşıyıcı Bantlarındaki Basmalı Tuşlar

Üretim, taşıyıcı hatlar ve bantlarda yığılabilir. Bu durumda bant otomatik olarak durdurulur. Kullanıcı bu aksamayı bertaraf etmek zorundadır ve akabinde de makineyi manuel olarak başlatmalıdır. Bu iş için doğrudan taşıyıcı donanımda bir başlatma tuşuna ihtiyaç duyulur.

Taşıyıcı Bantlarındaki Basmalı Tuşlar

Beklentiler

Bu başlama tuşu basit ve esnek bir şekilde monte edilebilir olmak zorundadır ve aynı zamanda makine ve tesis kumanda teknolojisine entegre edilebilir olmalıdır.

Hayata geçirme

Kablosuz bir kumanda elemanı, makineler ve tesislere ilave bir başlama tuşu veya diğer kumanda fonksiyonları ile ve kablo döşemeye gerek kalmaksızın sonradan donanıma imkan tanımaktadır. Kumanda elemanı - üç adete kadar tuşa sahip sanayi tipi bir kutu - kolayca makineye sabitlenir ve kablosuz sistem bir kaç adımda çalışmaya hazır hale getirilebilir.

Müşteri faydası

Makine yapımcı veya kullanıcı, kabloya bağlı basmalı tuş istasyonunun kurulumu için gerekli olan maddi ve zaman maliyetinden tasarruf etmiş olur. Belki de yığılmanın olduğu yerden panoya kadarki alanda muhtemel kablo döşemeden kaçınmış olur.

Taşıyıcı Bantlarındaki Basmalı Tuşlar