Havalandırma kapakları kontrolü (Building Technology)

Sanayi ve yönetim binalarının ısıtma ve iklimlendirme teknolojisinde kapak, sürgü ve diğer pozisyon organlarının pozisyonları kontrol altında tutulmalıdır

Havalandırma kapakları kontrolü

Beklentiler

Bu görevi üstlenen anahtarlama cihazları ulaşılması mümkün olmayan yerlerde monte edilmişlerdir ve dolayısıyla kullanan mümkün mertebe bakımlar veya kontrollerden kaçınmak ister. Dolayısıyla anahtarlama cihazlarının güvenlirliği ve uzun ömürlü oluşları bir o kadar daha önem kazanmaktadır.

Hayata geçirme

Isıtma-havalandırma-iklimlendirme-teknolojisinin pozisyonlama elemanları ve de ittirilmek suretiyle açılan ve kendiliğinden kapanan kapılarda ve diğer açıklıklarda, kablosuz pozisyon şalterleri güvenli bir konum kontrolü sağlamaktadırlar. Kural olarak her bir pozisyon şalteri "aç" ve "kapat" konumuna getirme kontrolünde kullanılır.

Müşteri faydası

Havalandırma yapımcısı kablo döşemeksizin işini yapabilmektedir. Isıtma-havalandırma-iklimlendirme-tesisi ne kadar kapsamlı olursa, bu avantaj bir o kadar önem kazanır. Ayrıca, bu şalterler için "monte et ve unut" bakış açısı geçerlidir: Kablosuz pozisyon şalteri son derece güvenilir ve uzun ömürlüdürler ve bakıma ve bataryaya (batarya değişimine) ihtiyaç duymazlar.

Havalandırma kapakları kontrolü