Universal verici

steute Wireless Programının universal vericisi üzerinden farklı yapı tarzlarındaki anahtarlama cihazları ve sensörleri sWave®-altyapısına bağlamak mümkündür.

RF 96 ST serisi, RF IS endüktif sensörlerinin harici verici birimi olarak geliştirilmiştir. Ve sensörleri aynı zamanda batarya eletriği ile besler. Universal verici hem RF IS üzerinden, hem de harici yerleşik olmayan kontak üzerinden anahtarlama yapar. Uygulayıcının kablo döşeme ve kablo hattı işlemi yapmasına gerek kalmaz.

Bu universal verici, patlama riskine karşı korumalı alanlar (Ex-Zone 1 ve 21) için de mevcuttur.

İkinci bir seri ile eğer kendi enerji beslemelerine gerek duymuyorlarsa dörde kadar mekanik anahtarlama cihazı örneğin takım tezgâhlarının kam şalterleri kablosuz sisteme entegre edilebilir. Bu I/O-Box, örneğin kollar ve aletler gibi hareketli parçalara kurulmuş olan anahtarlama cihazlarının kolay ve bakım gerektirmeyen sinyal aktarımı için ön koşulları temin eder. Bu ise tesisin bütün olarak hazır oluşunu artırır ve bir de konstrüksiyonu kolaylaştırır. Bir diğer kullanım alanı, kablo kanallarının kullanımı istenmeyen kompakt makinelerdir (ve parçalarıdır).