steute'den e-kitaplar

Telsiz teknolojisi üzerine uygulamaya yönelik ve bu doğrultuda hazırlanmış bilgilendirmeleri okumak ister misiniz? Patlamaya hazır konular ilginizi çekiyor mu? Ya da daha çok tıp teknolojisine mi bir göz atmak istiyorsunuz? O halde telsiz, patlamaya karşı koruma ve tıp teknolojisi konularındaki bilgi formlarımızın sayfalarında gezinin!

Telsiz kitabı: Evrim ve iletişim

Telsiz iletişim artık endüstride yeni bir mevzu değil. Ancak örn. telsiz topolojileri veya telsiz nihai cihazların endüstri tesislerinin komuta merkezlerine entegrasyonu bir çok mühendis için pek aşina oldukları alanlar değil. Endüstriyel ortamda kablosuz iletişim teorisi ve uygulaması hakkında bilgi eksikliği mevcut. Ve çoğunlukla da »Wireless« çözümlerin, her zaman uygun olmayan endüstriyel ortamlarda çalışmaya hazır olma konusunda istenilen performansa ulaşılamadığı kanısı hakim. steute'nin »Wireless Automation« ile patlama riski olan alanlarda ve de tıp teknolojisinin en az bunun kadar zorlu uygulama alanlarındaki kablosuz kumanda sistemlerinde edindiği tecrübeler bu endişelerin yersiz olduğunu göstermektedir.
Telsiz kitabını online okuyun (İngilizce) Telsiz kitabını indir (İngilizce)

Tıp kitabı: Tıp teknolojisindeki gelişmeler

Tıp teknolojisi son yıllarda büyük ilerlemeler kaydetmektedir. Teknoloji uzmanlarına bakılırsa – ki onlara inanmak için çok neden var –, önümüzdeki on, yirmi veya otuz yıl içerisinde çığır açan değişiklikler olacak. Bizim işimizin özünde, ilk başta, tıbbi cihazları kumanda eden insan yer almaktadır. Çünkü biz, insan ile makine arasındaki arabirim uzmanıyız. Eğer cihazların kullanımından sorumlu kişi optimum seviyede çalışabilirse ve tıbbi cihazları "gözü kapalı" kullanabilirse, bu durumda dikkatini hastalarına verebileceği ortam yaratılmış demektir.
Tıp kitabını online okuyun (İngilizce) Tıp kitabını indir (İngilizce)