Git:Extreme

Aşırı ortam koşulları için acil durum çekme halatı ve bant kaydı anahtarları - ürün yelpazesi tamamlandı

Solids 2022'de steute iş birimi "Extreme", ZS 92S/SR serisinin bir genişletmesini - daha doğrusu iki katını - sunacak. Bugüne kadar, bu son derece sağlam ve çok yönlü acil durum çekme teli ve bant kaydı anahtarları, çoklu kaplamalar (pasivasyon, taban kaplama, toz kaplama) sayesinde elverişsiz ortam koşullarına ideal olarak uyan bir alüminyum döküm muhafaza içinde "paketlendi". Kullanıcılar artık alternatif olarak en kaliteli duroplastikten yapılmış ve tüm olası şüphelerin ötesinde korozyon önleyici bir muhafazayı tercih edebilirler. Tüm vidalar ve bağlantı elemanları paslanmaz çeliktir.

Tüm seri yüksek derecede esnekliğe sahiptir. ZS 92 S, serbest bırakma kolu ve kilit açma mekanizması için önceden yüklenmiş çeşitli ayarlarla mevcuttur. Bu, anahtarın arka taraf da dahil olmak üzere neredeyse akla gelebilecek her çalışma pozisyonuna monte edilebileceği anlamına gelir.

Kurulum boyutları, mevcut diğer acil durum çekme halatı ve bant kaydı anahtarlarıyla uyumludur, bu da mevcut (konveyör) tesislerin yeni anahtarlarla donatılmasını veya daha sonra değiştirilmesini kolaylaştırır. ZS 92 SR kayış hizalama anahtarında, ön uyarı ve kapatma için anahtarlama noktaları, pratikliğini ve çok yönlülüğünü önemli ölçüde artıracak şekilde 5°'lik adımlarla kolayca ayarlanabilir.

Kullanıcılar ayrıca, acil durdurma işlevini etkinleştirirken önemli ölçüde azaltılmış serbest bırakma kuvvetlerinden ve yollarından da yararlanır. Emniyet şalterinin kullanımını kolaylaştırırlar ve ayrıca ilgili tüm uluslararası standartların (örn. mekanik kilitleme fonksiyonlu acil durdurma cihazlarıyla ilgili) güvenilir bir şekilde karşılandığı anlamına gelir.

Bu, ZS 92'nin sağlam bir plastik muhafazaya sahip en son versiyonunun – bir çekme halatı acil durum anahtarı ve bir bant kaydı anahtarı olarak – dökme malzeme ve bunların işlem alanlarında kullanım için ideal olduğu anlamına gelir.

steute Solid 2022 fuarında: Stant J08-5

 

Files:
aşırı ortam koşulları için acil durum çekme halatı ve bant kaydı anahtarları - ürün yelpazesi tamamlandı.pdf
ZS_92_KST_SSR_40099A5.tif
« back